Toplantı & Ziyafet


Toplantı Zamanı

Workshop, eğitim, toplantı ya da seminer gibi organizasyonlarınız için konforu ve işlevselliği bir arada istiyorsanız doğru adrestesiniz. Olimpos 1 ve Olimpos 2 toplantı salonlarımız ergonomik dizaynları ve teknik olanaklarıyla etkinlik boyunca verimli ve rahat çalışabilmenizi sağlarken, size kalan sadece işinize odaklanmak...

Profesyonel ekibimizin desteğinin yanı sıra toplantı salonlarımızda projeksiyon, kablosuz mikrofon, ses sistemi ve barkovizyon gibi ekipmanları ücretsiz olarak hizmetinize sunuyoruz.


Rezervasyon

Lezzet Durağınız

Güne enerjik başlamak için iyi bir kahvaltı şart! Açık büfe kahvaltımızdaki birbirinden güzel seçeneklerle başlayan günün devamında sizi A La Carte restoranımızda bir lezzet şöleni bekliyor.

Yerel yemeklerin ve dünya mutfaklarının en güzel örneklerini ödüllü aşçımızın yorumuyla deneyebilir ve yoğun geçen günün ardından kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Dilerseniz yemekten sonra barımızda içkinizi yudumlayıp günün yorgunluğunu atabilirsiniz.


Rezervasyon


Biraz da EğlenceArkadaşınıza sürpriz bir doğum günü partisi düzenlemek mi istiyorsunuz? Yoksa hayatınızın aşkını buldunuz ve bu özel günü en iyi şekilde organize edecek bir ekibe mi ihtiyacınız var? İster terasımızda arkadaşlarınızla parti yapın, isterseniz kapalı balo salonumuzda aşkınızı taçlandırın. Düğün, nişan, kına; tüm özel günleriniz bizim için çok değerli… 

İsmini Yunan mitolojisinden alan alan balo salonlarımız Hera ve Artemis'te misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.


Rezervasyon