Pearl SPA & Health Club


Sudan Gelen Sağlık

SPA, yani Salus Per Aquam, Latince sudan gelen sağlık demektir ve vücudunuzun yenilenmesini, kendinizi sağlıklı hissetmenizi sağlar. SPA’da suyla birlikte aromatik yağlar, taşlar ve çeşitli masaj teknikleri kullanılmaktadır. 

Pearl SPA & Health Club'da size özel bakım ve terapilerden dilediğinizi seçerek kendinizi profesyonel ekibimizin güvenli ellerine bırakabilir, günlük hayatın karmaşasına ufak bir mola verebilirsiniz. Tetik nokta masajı, yüz terapisi, manuel terapi, bioenerji, akupunktur, şifa yatağı... Onlarca seçenekten biri mutlaka size iyi gelecek.Hizmet Saatleri

Ramada Beylikduzu Otel Pearl SPA & Health Club her gün 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Masaj ve hamam hizmetleri 10:00-21:00 saatleri arasında, rezervasyon ile sunulmaktadır.


Rezervasyon
Formda Kalın

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm Fitness ekipmanlarının bulunduğu salonumuzda, seyahatiniz boyunca spor alışkanlığınızdan vazgeçmeden formunuzu koruyabilirsiniz. 


Rezervasyon

Yüzyılların Bilgeliğiyle YenileninTürk kültürünün dünya çapında bilinen değerlerinden biri olan Türk hamamı, tarih boyunca en önemli güzellik sırlarından biri olarak önemini korumuştur.

Sıcak hava ve buhar kaslarınızı rahatlatırken, kullanılan geleneksel yöntemlerle cildiniz ölü derilerden ve toksinlerden kurtularak yenilenir. Keseleme işlemi kan dolaşımınızı hızlandırır, cildinize ışıltı kazandırır. 


Rezervasyon