Deluxe Balkonlu

Şehrin enerjisini hissetmek ve yenilenmek isteyenler için: Deluxe Balkonlu! Balkonunuz dünyanın en özel şehirlerinden biri olan İstanbul'a açılsın... Tüm odalarımız siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek tasarlanmıştır ve ziyaretiniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmet sağlanmaktadır.

ODA DETAYLARI

Deluxe Deniz Manzaralı

Kendinizi ödüllendirin! Deluxe Deniz Manzaralı odamız bunun için tam da aradığınız yer olabilir: İstanbul'un içinde, karmaşadan uzak, denize yakın... Tüm odalarımız siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek tasarlanmıştır ve ziyaretiniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmet sağlanmaktadır.

ODA DETAYLARI

Deluxe King

King Size yataklı odamızda günün tüm yorgunluğunu atarak kendinizi konforun huzuruna bırakabilirsiniz. Size kalan seyahatinizin tadını çıkarmak... Tüm odalarımız siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek tasarlanmıştır ve ziyaretiniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmet sağlanmaktadır.

ODA DETAYLARI

Deluxe Twin

Çift yataklı Deluxe Twin odamızda ziyaretiniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her detayı düşündük. Konforlu odamız güne enerjik başlamanızı sağlayacak. Tüm odalarımız siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek tasarlanmıştır ve ziyaretiniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmet sağlanmaktadır.

ODA DETAYLARI

Engelli Odası

Engelli misafirlerimizin konforu için her detayı düşündük ve onların rahat hissedecekleri bir oda tasarladık. Odamızda standart odalardaki tüm özellikler bulunmakla birlikte, misafirlerimiz için özel olarak dizayn edilmiş olan banyosu kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tüm odalarımız siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek tasarlanmıştır ve ziyaretiniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmet sağlanmaktadır.

ODA DETAYLARI